• Slide Sensation 2

After Tan Moisturizer

Finally! Multitasking beauty creator.

slimming-antiaging-hydrating-after-tan-moistunriger

Twoje pragnienie:

Czuć się świetnie w swojej skórze. Niczego i nikogo nie udawać. Polubić się ze swoim ciałem, by móc powiedzieć: „Jestem piękna taka, jaka jestem!”
slimming-antiaging-hydrating-after-tan-moistunriger-saszetki

Nasze spełnienie:

Wiemy jak prawdziwie skutecznie zatroszczyć się o skórę. Umiemy spełniać jej pragnienia o gładkości, jędrności, idealnym nawilżeniu, regeneracji i wzmocnieniu. W śród nich znajdziesz m.in. sok z aloesu, masło Shea i kakaowe, olej z konopi, zielona herbatę, witaminy z grupy B, które poprawiają funkcjonowanie skóry, zatrzymują wodę w tkankach oraz wzmacniają barierę naskórkową. Dodatkowo kofeina wspomaga mikrokrążenie i spalanie trójglicerydów, aby jednocześnie wpływać na zmniejszenie skórki pomarańczowej.
slimming-antiaging-hydrating-after-tan-moistunriger-3saszetki

Wspólna radość:

z tego, że codzienność pachnie teraz kremową wanilią, że skóra odzyskuje świetną formę, że jest doskonale nawilżona i chroniona przed przyspieszonym starzeniem.

Nasz sekret:

Bądź z nami w kontakcie

Newsletter

Newsletter
Kontakt

SuperTan

SuperTan to amerykańska marka, która powstała by inspirować. Obecna na polskim rynku od kilkunastu lat zyskała duże grono wielbicieli dzięki wysokiej jakości produktów. Profesjonalne przyspieszacze, bronzery i produkty po opalaniu otulają skórę bogatą pielęgnacją, a szalone, intensywne zapachy przenoszą w krainę zabawy i odpoczynku.

Kontakt

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.
ul. Sławęcińska 4, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel. + 48 22 721 19 21
fax + 48 22 721 19 22
E-mail: biuro@aromatrend.pl

Zapraszamy do kontaktu

biuro@aromatrend.pl

+ 48 22 721 19 21

Poniedziałek - Piątek : 08:30 - 16:30

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl