• Slide Sensation 2

Pineapple & Mango Triple Bronzer

Fast tanning, incredible moisture. Perfect!

triple-bronzer-pineapple-and-mango

Twoje pragnienie:

Niech czas stanie w miejscu, by móc celebrować radość z pięknie opalonej, złoto-ciemnej, nieco tajemniczej i ekstremalnie nawilżonej skóry. Tę wSPAniałą moc satysfakcji z wyglądu.
triple-bronzer-pineapple-and-mango-saszetki

Nasze spełnienie:

Wiemy kiedy trzeb działać potrójnie szybko. Kiedy warto wyciągnąć asa z rękawa, by wygrać. Tak właśnie przygotowaliśmy ten bronzer. Zaprzęgliśmy w nim do szybkiego działania brązującego i aktywującego opalanie m.in. DHA, ekstrakt z łupiny orzecha włoskiego, beta-karoten, erytrulozę, tyrozynę i miedź. Dorzuciliśmy drogocenne składniki pielęgnujące jak aloes, witamina E i kofeina. Wszystko po to, abyś doświadczyła uczucia pełnej satysfakcji z efektu i mogła cieszyć się pięknym ciałem bez limitu.
triple-bronzer-pineapple-and-mango-3saszetki

Wspólna radość:

z zapachu ananasa i mango, który pobudza i daje energię do radosnych podskoków, z ekspresowego i satysfakcjonującego efektu.

Nasz sekret:

Bądź z nami w kontakcie

Newsletter

Newsletter
Kontakt

SuperTan

SuperTan to amerykańska marka, która powstała by inspirować. Obecna na polskim rynku od kilkunastu lat zyskała duże grono wielbicieli dzięki wysokiej jakości produktów. Profesjonalne przyspieszacze, bronzery i produkty po opalaniu otulają skórę bogatą pielęgnacją, a szalone, intensywne zapachy przenoszą w krainę zabawy i odpoczynku.

Kontakt

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.
ul. Sławęcińska 4, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel. + 48 22 721 19 21
fax + 48 22 721 19 22
E-mail: biuro@aromatrend.pl

Zapraszamy do kontaktu

biuro@aromatrend.pl

+48 513 029 162

Poniedziałek - Piątek : 08:30 - 16:30