• Slide Essence 1

Beauty Bronze Dark Tanning Bronzer

Exciting tanning moments. Deep bronze effect!

Twoje pragnienie:

Poczuć i zobaczyć złote promienie słońca na skórze. Przenieść się na plaże tropików i cieszyć się bajecznie zmysłową opalenizną!

Nasze spełnienie:

Wiemy, co to znaczy wyjątkowa troska o skórę. Bogata, otulająca zmysłowa. Dlatego nasz jedwabisty Beauty Bronzer zapewnia pełnię satysfakcji z pielęgnacji i efektu opalenizny. Sprawi, że będziesz mogła rozkoszować się fantastycznie kuszącym ciałem, pełnym blasku i złotego odcienia opalenizny (dzięki DHA i tyrozynie). Wpłynie na poprawę dotlenienia skóry, da jej zastrzyk energii, by wydobyć naturalnie piękny kolor skóry muśniętej słońcem. Drogocenne składniki pielęgnujące jak np. Rich Care complex oraz witamina B2 doskonale zatroszczą się o formę Twojej skóry podczas opalania. Zamknij oczy i poczuj złoty piasek pod stopami!

Wspólna radość:

ze zmysłowego, bogatego zapachu orzechowego uniesienia, z jedwabistej skóry.

Nasz sekret:

Kontakt

SuperTan

SuperTan to amerykańska marka, która powstała by inspirować. Obecna na polskim rynku od kilkunastu lat zyskała duże grono wielbicieli dzięki wysokiej jakości produktów. Profesjonalne przyspieszacze, bronzery i produkty po opalaniu otulają skórę bogatą pielęgnacją, a szalone, intensywne zapachy przenoszą w krainę zabawy i odpoczynku.

Kontakt

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.
ul. Sławęcińska 4, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel. + 48 22 721 19 21
fax + 48 22 721 19 22
E-mail: biuro@aromatrend.pl

Zapraszamy do kontaktu

biuro@aromatrend.pl

+48 513 029 162

Poniedziałek - Piątek : 08:30 - 16:30

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl