• Slide Essence 1

Holiday Dream Moisturizer Tan Accelerator

Fabulous moisturized skin. Beautiful tan.

Twoje pragnienie:

Zrelaksować się otulona zapachem marzenia o tropikalnych wakacjach. Przenieść się na plaże Indonezji i cieszyć pięknie opalonym ciałem.

Nasze spełnienie:

Dobrze rozumiemy pragnienia Twojej skóry, szczególnie te o intensywnym nawilżeniu i cudownej opaleniźnie. Dlatego ten przyspieszacz opalania jest tak bogaty w naturalne ekstrakty roślinne jak m.in. z konopi indyjskiej, masło kakaowe i odżywcze oleje jak np. kokosowy oraz kompleks Intensive Care. To one sprawiają, że skóra stanie się bajecznie miękka i gładka, a dzięki aktywującej opalanie tyrozynie, będziesz mogła także rozkoszować się subtelną, złocistą opalenizną, która powstanie szybciej, będzie doskonała i piękna jak Ty!

Wspólna radość:

z tego, że opalanie pachnie marzeniem o wakacjach, że pozwala przenieść się w inny świat, że skóra zachwyca świetną kondycją i formą, z piękna, które widać. Po prostu.

Nasz sekret:

Kontakt

SuperTan

SuperTan to amerykańska marka, która powstała by inspirować. Obecna na polskim rynku od kilkunastu lat zyskała duże grono wielbicieli dzięki wysokiej jakości produktów. Profesjonalne przyspieszacze, bronzery i produkty po opalaniu otulają skórę bogatą pielęgnacją, a szalone, intensywne zapachy przenoszą w krainę zabawy i odpoczynku.

Kontakt

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.
ul. Sławęcińska 4, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel. + 48 22 721 19 21
fax + 48 22 721 19 22
E-mail: biuro@aromatrend.pl

Zapraszamy do kontaktu

biuro@aromatrend.pl

+48 513 029 162

Poniedziałek - Piątek : 08:30 - 16:30

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl