• Slide Essence 1

Holiday Dream Moisturizer Tan Accelerator

Fabulous moisturized skin. Beautiful tan.

Twoje pragnienie:

Zrelaksować się otulona zapachem marzenia o tropikalnych wakacjach. Przenieść się na plaże Indonezji i cieszyć pięknie opalonym ciałem.

Nasze spełnienie:

Dobrze rozumiemy pragnienia Twojej skóry, szczególnie te o intensywnym nawilżeniu i cudownej opaleniźnie. Dlatego ten przyspieszacz opalania jest tak bogaty w naturalne ekstrakty roślinne jak m.in. z konopi indyjskiej, masło kakaowe i odżywcze oleje jak np. kokosowy oraz kompleks Intensive Care. To one sprawiają, że skóra stanie się bajecznie miękka i gładka, a dzięki aktywującej opalanie tyrozynie, będziesz mogła także rozkoszować się subtelną, złocistą opalenizną, która powstanie szybciej, będzie doskonała i piękna jak Ty!

Wspólna radość:

z tego, że opalanie pachnie marzeniem o wakacjach, że pozwala przenieść się w inny świat, że skóra zachwyca świetną kondycją i formą, z piękna, które widać. Po prostu.

Nasz sekret:

Bądź z nami w kontakcie

Newsletter

Newsletter
Kontakt

SuperTan

SuperTan to amerykańska marka, która powstała by inspirować. Obecna na polskim rynku od kilkunastu lat zyskała duże grono wielbicieli dzięki wysokiej jakości produktów. Profesjonalne przyspieszacze, bronzery i produkty po opalaniu otulają skórę bogatą pielęgnacją, a szalone, intensywne zapachy przenoszą w krainę zabawy i odpoczynku.

Kontakt

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.
ul. Sławęcińska 4, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel. + 48 22 721 19 21
fax + 48 22 721 19 22
E-mail: biuro@aromatrend.pl

Zapraszamy do kontaktu

biuro@aromatrend.pl

+48 513 029 162

Poniedziałek - Piątek : 08:30 - 16:30

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl