• Slajd 1

Nasze motto: Baw się opalaniem

Kochamy słońce!

Za radość, humor, witaminę D, przyjemne ciepełko, no i ten cudowny odcień brązu na skórze! Jesteśmy też świadomi zagrożeń, dlatego opalamy się szybko i nie przedłużamy tego niepotrzebnie. Stosujemy skuteczne kosmetyki, które w krótszym czasie i w kontrolowanych warunkach w solarium pozwalają uzyskać wymarzoną opaleniznę. Nie lubimy nudy, jesteśmy nowocześni i ciekawi świata, lubimy czerpać z życia garściami, ale… na naszych warunkach.

Bo:

…kto powiedział, że opalanie musi pachnieć kokosem? Znamy inne nieziemsko intrygujące i radosne zapachy!

…czy biały jest lepszy od brązowego? Naszym zdaniem złoty brąz opalenizny zdecydowanie wygrywa!

…cenimy wolność! Szczególnie wolność wyboru, dlatego latem stawiamy na kolor cudownie opalonej skóry.

…niby dlaczego na promieniowanie UV najlepszy jest filtr SPF? My lubimy kosmetyki z tyrozyną i DHA, które dają szybki efekt brązu!

Cenimy zabawę i drobne przyjemności (w granicach rozsądku oczywiście)! A Ty?

Przyłącz się!

O nas

SuperTan to amerykańska marka, która powstała by inspirować.

Doceniać każdy dzień i nie bać się być sobą. Podejmować decyzje, które nie zawsze są zgodne z trendami, śmiać się głośno i bawić w sposób inny niż większość. Cenić to co oryginalne, odważne, a czasem szalone.

Szara codzienność? Dla nas ten odcień nie istnieje. Uważamy, że opalenizna poprawia samopoczucie i humor, zwiększa pewność siebie i zapewnia atrakcyjny wygląd ciała!

Dlatego odpowiedzialnie i z najwyższą starannością podchodzimy do kwestii opalania w solarium, oferując profesjonalne produkty o najwyższej jakości dla pełnego komfortu i cudownego odcienia brązu.

Profesjonalne przyspieszacze, bronzery i produkty po opalaniu otulają skórę bogatą pielęgnacją, a szalone, intensywne zapachy przenoszą w krainę zabawy i odpoczynku.

Oczaruj wszystkich!

Kontakt

SuperTan

SuperTan to amerykańska marka, która powstała by inspirować. Obecna na polskim rynku od kilkunastu lat zyskała duże grono wielbicieli dzięki wysokiej jakości produktów. Profesjonalne przyspieszacze, bronzery i produkty po opalaniu otulają skórę bogatą pielęgnacją, a szalone, intensywne zapachy przenoszą w krainę zabawy i odpoczynku.

Kontakt

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.
ul. Sławęcińska 4, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel. + 48 22 721 19 21
fax + 48 22 721 19 22
E-mail: biuro@aromatrend.pl

Zapraszamy do kontaktu

biuro@aromatrend.pl

+48 513 029 162

Poniedziałek - Piątek : 08:30 - 16:30