• Slide Sensation 2

Pineapple & Mango Triple Bronzer

Fast tanning, incredible moisture. Perfect!

triple-bronzer-pineapple-and-mango

Twoje pragnienie:

Niech czas stanie w miejscu, by móc celebrować radość z pięknie opalonej, złoto-ciemnej, nieco tajemniczej i ekstremalnie nawilżonej skóry. Tę wSPAniałą moc satysfakcji z wyglądu.
triple-bronzer-pineapple-and-mango-saszetki

Nasze spełnienie:

Wiemy kiedy trzeb działać potrójnie szybko. Kiedy warto wyciągnąć asa z rękawa, by wygrać. Tak właśnie przygotowaliśmy ten bronzer. Zaprzęgliśmy w nim do szybkiego działania brązującego i aktywującego opalanie m.in. DHA, ekstrakt z łupiny orzecha włoskiego, beta-karoten, erytrulozę, tyrozynę i miedź. Dorzuciliśmy drogocenne składniki pielęgnujące jak aloes, witamina E i kofeina. Wszystko po to, abyś doświadczyła uczucia pełnej satysfakcji z efektu i mogła cieszyć się pięknym ciałem bez limitu.
triple-bronzer-pineapple-and-mango-3saszetki

Wspólna radość:

z zapachu ananasa i mango, który pobudza i daje energię do radosnych podskoków, z ekspresowego i satysfakcjonującego efektu.

Nasz sekret:

Kontakt

SuperTan

SuperTan to amerykańska marka, która powstała by inspirować. Obecna na polskim rynku od kilkunastu lat zyskała duże grono wielbicieli dzięki wysokiej jakości produktów. Profesjonalne przyspieszacze, bronzery i produkty po opalaniu otulają skórę bogatą pielęgnacją, a szalone, intensywne zapachy przenoszą w krainę zabawy i odpoczynku.

Kontakt

Aroma Trend Sp. z o.o. sp.k.
ul. Sławęcińska 4, Macierzysz
05-850 Ożarów Mazowiecki

tel. + 48 22 721 19 21
fax + 48 22 721 19 22
E-mail: biuro@aromatrend.pl

Zapraszamy do kontaktu

biuro@aromatrend.pl

+48 513 029 162

Poniedziałek - Piątek : 08:30 - 16:30

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl
 

FreshMail.pl